Nasze usługi

Transmisje Szkoleń i Konferencji

Wykonujemy transmisje szkoleń i wszelkiego rodzaju konferencji, wykładów czy prelekcji. Zapewniamy możliwość transmitowania zarówno osoby prowadzącej, jak i prezentowanych slajdów. Posiadamy także profesjonalny sprzęt do transmitowania głosu osób prowadzących.

Transmisje Wydarzeń Plenerowych

Organizujesz festyn, koncert lub spotkanie plenerowe? Zaproś także tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście! Posiadamy sprzęt pozwalający realizować streaming z dowolnego pleneru, w tym własne zasilanie i mobilne łącze internetowe.

Transmisje Wydarzeń Kulturalnych

W zakresie naszych usług jest także wykonywanie transmisji koncertów, spektakli teatralnych czy performansów. Niezależnie od miejscowości jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usługi w atrakcyjnej cenie!

Transmisje Wydarzeń Sportowych

Transmisja na żywo to nie tylko domena najwyższych turniejów, lecz rzeczywistość rozgrywek każdego szczebla. Niezależnie od dyscypliny i rangi pojedynku, zapewniamy wysoką jakość i atrakcyjną cenę! Zapewniamy także niezbędne narzędzia do umieszczenia w transmisji komentarza, a dzięki własnemu zasilaniu i mobilnemu internetowi możemy wykonywać usługi z dowolnego miejsca!

Transmisje Ślubów

Jedną z naszych flagowych usług jest także profesjonalna transmisja ślubu. Nie pozwól, aby z jakiekolwiek powodu Wasi najbliżsi nie mogli uczestniczyć w najważniejszym dla Was dniu! W cenie usługi poza profesjonalną transmisją ślubu online zapewniamy także przygotowanie pokazu zdjęć Pary Młodej, a także wysłanie zmontowanego materiału na pendrivie lub płycie DVD.

Więcej informacji na dedykowanej stronie usługi:

Transmisje Pogrzebów

Transmisja pogrzebu najbliższej osoby dla osób, które nie mogą osobiście uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu jest czymś więcej niż tylko oglądaniem samej ceremonii, lecz szansą na osobiste pożegnanie się z bliskim. Mamy doświadczenie kilkudziesięciu zrealizowanych transmisji funeralnych, a każda z nich to niepojęta wdzięczność bliskich.

Więcej informacji na dedykowanej stronie usługi:

Transmisja na każdą okazję

Jesteśmy gotowi wykonać najwyższej jakości transmisję na żywo z dowolnej okazji. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!